Skip to main content

Дисертації

Дисертаційна робота Прокопчук Олени Геннадіївни,
яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.

Дисертаційна робота Носівця Дмитра Сергійовича, яка подана на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Жабоєдової Наталії Валеріївни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Шевчук Оксани Олегівни, яка подана на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Темірової Олени Анатоліївни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Риженко Віктора Павловича, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Літвіненко Дмитра Федоровича, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Білої Юлії Володимирівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Гайнюк Мар`яни Богданівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Носач Світлани Григорівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Джигалюк Ольги Вікторівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Кабачної Ірини Володимирівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Литвиненко Олени Семенівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Дудікової Дар"ї Маратівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Комнацької Катерини Миколаївни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Шаяхметової Ганни Михайлівни, яка подана на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Нагорної Олени Олександрівни, яка подана на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Левченко Катерини Віталіївни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Якубовської Вікторії Володимирівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Терещенка Сергія Васильовича, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Харапонової Олени Борисівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Павлюка Івана Володимировича, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Довганя Романа Степановича, яка подана на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Нефьодова Олександра Олександровича, яка подана на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Гринь Ірини Василівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Мархонь Наталі Олександрівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Дученко Катерини Андріївни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Кавушевської Наталі Сергіївни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Мєшковоі Наталі Олександрівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Попова Олексія Сергійовича, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Шастун Наталії Петрівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Кутового Юрія Миколайовича, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Семененко Оксани Миколаївни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Ракетскої Олени Олександрівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Зінов’євої Марини Людомирівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.06 – токсикологія.
Дисертаційна робота Павлюк-Гаврилової Ганни Василівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Мовчан Олени Дмитрівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Філіпець Наталії Дмитрівни, яка подана на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Геращенко Інни Василівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Саєнка Андрія Вікторовича, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Таран І. В., яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Корнієнко В.І., яка подана на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.
Дисертаційна робота Маринич Любов Іванівни, яка подана на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.03.05 – фармакологія.