Skip to main content

Позачерговий З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» «02» травня 2018 р.

 

 

Головам регіональних відділеннь

ВГО «Асоціація фармакологів України»

 

 

РІШЕННЯ-ПОВІДОМЛЕННЯ

 

Рішенням Київської міської ради від 12 жовтня 2017 року №191/3198 «Про перейменування вулиці у Шевченківському районі міста Києва» вулицю Ежена Потьє у Шевченківському районі перейменовано на вулицю Антона Цедіка. У зв’язку з перейменуванням вулиці, на якій розміщено та зареєстровано місцезнаходження ВГО «Асоціація фармакологів України», виникла об’єктивна необхідність внесення змін до Статуту ВГО «Асоціація фармакологів України» (зміна адреси реєстрації) та його затвердження у новій редакції.

Зважаючи на вищевикладене, керуючись нормами пункту 5.7. Статуту Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України», цим листом Президент Асоціації скликає Позачерговий З’їзд Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» на «02» травня  2018 р. о 14.00., з пропонованим порядком денним:

1. Про внесення змін та доповнень до Статуту Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України» (зміна адреси реєстрації) та затвердження його у новій редакції.

Пропоную регіональним осередкам обрати делегатів позачергового З’їзду за квотою 1 делегат на 10 членів Асоціації і надати  пропозиції щодо порядку денного.

Відповідно до норм п.п. 5.1., 5.9. Статуту Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фармакологів України», проведення Позачергового З’їзду пропонується здійснити дистанційно, шляхом використання електронних засобів зв’язку.

 

Президент

ВГО «Асоціація фармакологів України»                  Т.А. Бухтіарова